Tel: +90 212 494 25 70+90 542 251 11 70
Email: refakatcikoltugu@gmail.com
Pırımlar Hastane koltukları ÜretimiPırımlar Hastane koltukları ÜretimiPırımlar Hastane koltukları Üretimi

Pırımlar Hastane koltukları Üretimi

Hastane koltukları üretiminde dünya lideri

Daha Fazla

Pırımlar Hastane koltukları Üretimi

Hastane koltukları üretiminde dünya lideri

Daha Fazla

Pırımlar Hastane koltukları Üretimi

Hastane koltukları üretiminde dünya lideri

Daha Fazla

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

İmalatçı fiyatlarıyla toptan ve perakende satışa öncülük eden Pırımlar hastane koltukları sattığı ürünlerin %100 ‘nü kendi bünyesindeki atölyelerde imal etmektedir. refakatçi koltukları üreten firmamız kaliteli ve modern ürünleri uygun fiyatlarla herkese ve heryere ulaştırmayı hedeflemektedir. Her geçen gün ürün çeşitliliğini arttırarak, teknolojik ve geri dönüşümlü malzemeye olan ilgisini yoğunlaştıran Pırımlar refakatçi koltukları sizlere ergonomik, uzun ömürlü ve uygun fiyatlı ürünler ulaştırmayı hedeflemektedir.

Stratejilerimiz

Herkes İçin Koltuk üretmek Müşterilerinin çalışmaktan huzur ve mutluluk duyduğu firma olmak, Dünyanın her yerinde, aynı yüksek kalitede evrensel hizmet sunmak, Yerel ve küresel dağıtım ağında organik büyüme sağlamak Pırımlar hastane koltuklarının ana hedefidir.

Global Oyuncu

Dış ticaret işlemleri sektör payında hızlı gelişim elde etmek, Müşterilerine küresel ölçekte değer sunmak, Uluslararası koltuk mimarisine daha etkin entegre olmak, Kuzey Afrika, Ortadoğu, Körfez Bölgesi ve Uzakdoğu pazarlarında varlığımızı gelecekte de sürdürmek.

misyon

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve değer önerilerini sunan, yaygın şube ağı ve alternatif dağıtım kanalları ile geniş ürün ve hizmet yelpazesini toplumun her kesimine en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak dünya standartlarında sürdürülebilir karlılık ve verimlilikle faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir firma olmaktır.

vizyon

Pırımlar hastane koltukları olarak vizyonumuz Türkiye’de ve dünyanın her yerinde yaygın, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, herkesin ve her kesimin koltukçusu olan, müşteri ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden, köklü geçmişine yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, her aşamada bir bankadan daha fazlasını vaat eden, evrensel, saygın ve piyasa değeri yüksek, lider firma olmaktır.